Według opinii wielu przedsiębiorczych ludzi, dzięki
zaangażowaniu innych osób i oddelegowaniu im pewnych obowiązków, możliwe jest skoncentrowanie się na pozostałych, bardziej właściwych i wygodniejszych dla nas sprawach, ponieważ zawsze zależy nam na szybkiej oraz aktualnej informacji.

To głównie z tych powodów powstała zakładka Finanse, która częściowo przybliży Państwu tematykę pieniądza oraz sposobu jego pozyskania.

Znajomość wielu zagadnień finansowych oraz skomplikowanych procesów gospodarczych, w połączeniu z bardzo dużą ilością instrumentów zastosowanych w ich relacjach, wymaga dosyć obszernej wiedzy ekonomicznej i dobrej znajomości dzisiejszej perspektywy zagranicznych rynków

Optymalnym rozwiązaniem, dla tak częstego problemu, jest wykorzystanie wieloletniego doświadczenia osób reprezentujących właściwą branżę oraz ich priorytetowego celu profesjonalnej obsługi Klientów. 


Jako Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta w Banku Pekao SA zachęcam Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą docenianych produktów oraz z pozostałymi informacjami zamieszczanymi na stronie www.pekao.com.pl. Dedykowanym adresem mojej skrzynki pocztowej, do kontaktu z Państwem w charakterze Opiekuna Klienta, jest e-mail: krzysztof.iwaszkiewicz@pekao.com.pl


Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania, pozostając do dyspozycji pod numerem telefonu 727 411 683, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 17:00.


Serdecznie zapraszam i do usłyszenia …