Według opinii wielu przedsiębiorczych ludzi dzięki zaangażowaniu innych osób i oddelegowaniu im pewnych obowiązków, możliwe jest skoncentrowanie się na pozostałych, bardziej właściwych i wygodniejszych dla nas sprawach. Zawsze zależy nam na szybkiej oraz aktualnej informacji. To głównie z tych powodów powstała zakładka Finanse, która częściowo przybliży Państwu tematykę pieniądza oraz sposobu jego pozyskania.


Znajomość wielu zagadnień finansowych oraz skomplikowanych procesów gospodarczych, w połączeniu z bardzo dużą ilością instrumentów zastosowanych w ich relacjach, wymaga dosyć obszernej wiedzy ekonomicznej i dobrej znajomości dzisiejszej perspektywy zagranicznych rynków. Optymalnym rozwiązaniem, dla tak częstego problemu, jest wykorzystanie wieloletniego doświadczenia osób reprezentujących właściwą branżę oraz ich priorytetowego celu profesjonalnej obsługi Klientów.


Jako Specjalista ds. Sprzedaży w Banku Pekao SA zachęcam Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą docenianych produktów oraz pozostałymi informacjami na stronie www.pekao.com.pl. Dedykowanym adresem mojej skrzynki pocztowej do kontaktu z Państwem w charakterze opiekuna Klienta jest e-mail: krzysztof.iwaszkiewicz@pekao.com.pl

Bardzo chętnie odpowiem również na wszystkie telefoniczne pytania pod numerem - 727 411 683 - od godziny 9:00 do 16:30  


Serdecznie zapraszam i do usłyszenia …